І знову перемога! Наталя Касянчук здобула 1 місце!

Дата: 23.11.2020 11:53

І знову перемога! За підтримки Міністерства культури, молоді та спорту соціальної служби для сімї, дітей та молоді в м. Київ пройшов  Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчої молоді під назвою  « Соняшник». Метою проведення  фестивалю є створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української культури, взаємозбагачення міжнаціональних культурних традицій. Критерії, за якими оцінювалися виступи учасників фестивалю були: творчий підхід та індивідуальність виконавців; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура; естетика сценічного одягу. КЗ «Демидівську дитячу школу мистецтв» представила неодноразова учасниця та переможниця  багатьох конкурсів  Наталя Касянчук. Разом зі своїм викладачем Оксаною Краснюк підготували відповідну програму і за результатами голосування здобули 1 місце! Це велика перемога та радість! Вітаємо вас та бажаємо ще нових здобутків,  досягнення  цілей та творчої наснаги! Так тримати!