До Дня Гідності та Свободи у читальному залі центральної бібліотеки експонується тематична книжкова виставка - пам’ять «Майдан заради майбутнього»

Дата: 23.11.2020 11:45

Щорічно 21 листопада у нашій державі відзначається День Гідності та Свободи. У цей пам’ятний день весь український народ вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції 2004 року, Революції Гідності на Майдані у Києві 2013-2014 років, увічнює пам’ять самовідданих українців, Героїв Небесної Сотні, які поклали свої життя у боротьбі за самовизначення нації, героїв-воїнів АТО, котрі загинули, захищаючи кордони та суверенітет нашої держави.

Цій знаковій події у читальному залі центральної бібліотеки експонується тематична книжкова виставка - пам’ять «Майдан заради майбутнього», на якій представлені видання, що висвітлюють революційні події в сучасній Україні.