Фото без опису

За вікнами осінь чарівна, барвиста

Крокує ланами в багрянім намисті.

До казки нас кличе, дивами нас манить,

Яскравими фарбами тішить і бавить!

У наш дитсадок вона завітала,

Демидівське «Сонечко» на свято скликала.

 

Тож і у нашому Демидівському ЗДО «Сонечко» пройшли осінні свята та розваги.

Усі вважають, що осінь сумна пора року, але діти вміють радіти всьому, що їх оточує. Це і неслухняному дощику, і різнобарвним листочкам з якими танцює вітерець, корисним і смачним овочам та фруктам.

В музичному залі упродовж тижня панувала атмосфера тепла і радості. Діти мали змогу сповна продемонструвати присутнім свої здібності й таланти. Співали пісні, розповідали вірші, танцювали разом із Осінню таночки та грали у веселі ігри, відгадували загадки. Малеча перетворювалася в різних казкових персонажів: кумедні їжачки, спритні мухомори, дбайливі овочі, веселі пташки. Кожен намагався показати Осені свій талант, а також проводили осінні спортивні змагання. За це Осінь частувала дошкільнят смачними яблуками.

 

Закінчилися веселі осінні свята, але попереду малят чекають ще цікавіші зимові пригоди і зустріч із св. Миколаєм.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису