ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, з врахуванням витрат суб’єктів господарювання на виконання вимог рішення зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

- кількість укладених договорів на вивезення, утилізацію, захоронення побутових відходів;

- обсяг наданих послуг із вивезення побутових відходів;

- рівень оплати послуг із вивезення побутових відходів;

- кількість звернень щодо надання неякісних послуг із вивезення побутових відходів;

- складені адміністративні протоколи та обсяг сплачених штрафів за порушення вимог щодо поводження з відходами.

Проект рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів» оприлюднено 21.08.2019 року на офіційному веб-сайті на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Проекти рішень».

Рішення Демидівської селищної ради від 16.10.2019 №1200 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів» оприлюднено 21.10.2019 року на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі Рішення селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у  письмовій формі з 15.11.2020  до 15.12.2020 року:

– відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради поштова адреса: 35200, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Миру, 21 або на електронну адресу селищної ради: dem_s_rada@ua.fm

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.