ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 14.11.2020 17:07

ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради «Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальною організацією «Турбота» Демидівської селищної ради» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, на виконання вимог проекту рішення виконкому зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

- забезпечення громадян соціальними послугами, які передбачені Законом України „Про соціальні послуги”, в повному обсязі.

- збільшення кола осіб, які отримують платні соціальні послуги.

- збільшення обсягу надходжень до спеціального фонду селищного бюджету.

Рішення виконкому від 09 липня 2019 року № 199 «Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальною організацією «Турбота» Демидівської селищної ради» із додатками 12.07.2019 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Архів документів».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у  письмовій формі з 15.11.2020  до 15.12.2020 року:

– відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради поштова адреса: 35200, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Миру, 21 або на електронну адресу селищної ради: dem_s_rada@ua.fm

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.