ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради «Про затвердження Положення  про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг Демидівської селищної ради» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, на виконання вимог проекту рішення виконкому зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

- кількість суб´єктів господарювання, які звернулись до виконавчого комітету Демидівської селищної ради за погодженням режимів роботи;

- кількість скарг жителів на порушення тиші закладами;

- кількість звернень громадян з питань порушень режимів роботи.

Рішення виконкому від 09 липня 2019 року № 196 «Про затвердження Положення  про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг Демидівської селищної ради» із додатками 12.07.2019 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Архів документів».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у  письмовій формі з 15.11.2020  до 15.12.2020 року:

– відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради поштова адреса: 35200, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Миру, 21 або на електронну адресу селищної ради: dem_s_rada@ua.fm

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.