Визначено переможців у конкурсі дитячих малюнків та фотографій «Бережи природу – розділяй відходи»

Дата: 11.11.2020 16:15

У рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів» проведено конкурс дитячих малюнків та фотографій «Бережи природу – розділяй відходи». Мета конкурсу — привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, формуванню екологічної свідомості, популяризації екологічного способу життя. Конкурсні роботи мали відображати реальні дії, спрямовані на збереження та охорону довкілля: сортування сміття, використання вторинної сировини в побуті, економія і захист природних ресурсів та енергозбереження, очистка води, ґрунтів та повітря, еко-технології навколо нас.

Учасниками конкурсу стали діти із 4 громад Рівненської області – Бокіймівської, Боремельської, Вовковиївської та Демидівської громад. Загалом надійшло 27 робіт в різноманітній техніці виконання – малюнки олівцями, фломастерами, фарбами, композиції, фотографії.

Журі, сформоване із представників усіх 4 громад, визначило переможців.

Отож, 1 місце зайняла робота «Час іде, а вибір за тобою!» Олени Лавренюк із села Баболоки Млинівського району.

2 місце присуджено трьом роботам:

малюнку «Не рви – збережи!» Дмитра Назарука із села Ниви Золочівські Демидівського району,

малюнку «Сортуй сміття правильно!» Дениса Ліщука із села Золочівка Демидівського району

малюнку «Бережи природу» Андрія Копчака із села Вовковиї Демидівського району.

3 місце зайняли шість робіт:

малюнки «Пам’ятай: менше сміття – краще життя» та «Захисти природу – збережи життя!» Мар’яни Стрілецької із села Золочівка Демидівського району,

малюнок «Зроби Землю чистою!» Іванни Ліщук із села Золочівка Демидівського району,

малюнок «Захистимо землю від сміття!» Мар’яни Оліфір із села Смордва Млинівського району,

малюнок «Сортуй правильно» Анастасії Райчинець із села Смордва Млинівського району,

композиція «Ми господарі нашої планети» Максима та Ілони Чирських із села Пляшева Радивилівського району.

Переможці конкурсу отримають подарунки з врахуванням карантинних обмежень.

Діяльність проводиться в рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів», що реалізовується Демидівською селищною радою у партнерстві з Бокіймівською, Боремельською та Вовковиївською сільськими радами в рамках щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.