Роботи учасників конкурсу «Бережи природу – розділяй відходи»

Дата: 06.11.2020 13:57

Роботи учасників конкурсу «Бережи природу – розділяй відходи»

Нагадуємо, Демидівська селищна рада разом із громадами-партнерами (Бокіймівська, Боремельська і Вовковиївська сільські ради) за фінансової підтримки з обласного бюджету реалізовують проєкт «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів».

В рамках проєкту проходить конкурс дитячих малюнків та фотографій на тему «Бережи природу – розділяй відходи».

Мета конкурсу — привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, формуванню екологічної свідомості, популяризації екологічного способу життя.

Пропонуємо ознайомитися із конкурсними роботами, для учасників повідомляємо – засідання журі із визначення переможців відбудеться 10 листопада.