Ярош С. О.- Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Дата: 26.12.2017 12:23

На виконання вимог статті 2 Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів місцевого самоврядування здійснюються заходи з очищення влади (люстрації).

Відповідно до пункту 9 статті 5 Закону України «Про очищення влади», інформація про початок проходження перевірки особою та копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) розміщуються протягом трьох днів після одержання заяви на офіційному веб-сайті органу, до повноважень якого належить звільнення з посади особи, стосовно якої здійснюється перевірка.

Відповідно до пункту 8 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством.

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Демидівська селищна рада інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

Дата початку проведення перевірки (повідомлення)

Особи щодо яких розпочато проведення перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"  Заява

26.12.2017

Повідомлення

Ярош Степан Олександрович - на посаду начальника відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради

Заява