Кухарук Я.І. - Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Дата: 02.11.2020 12:16

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо  застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», поданих особами,  які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад. Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Демидівська селищна рада інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

П.І.Б.

Посада

Дата початку

перевірки

Кухарук Яна Ігорівна

Головний спеціаліст з питань публічних закупівель апарату виконавчого комітету Демидівської селищної ради

04.11.2020

Файл, що додається:

Заява Кухарук Я.І. (скан-копія)

Декларація Кухарук Я.І.