Фото без опису

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни.
Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, в опорному закладі Хрінницький ліцей відбуваються заходи «Козацькому роду нема переводу!» От і цей рік  не став виключенням, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати традиції українського народу.
Учні 3 класу взяли участь ІІ Всеукраїнському фестивалі "Пляшевська січ", де відбулася Посвята в "Козачата ".Діти отримали посвідчення про прийняття в Козацьку організацію, яка існує в нашому закладі.  Також в ліцеї відбувся традиційний конкурс патріотичної пісні, присвячений Дню захисника України.Юні виконавці вклали у виконання української пісні свою майстерність та душу. Кожне виконання пісні було зворушливе, що викликало почуття гордості за дітей, які по-справжньому люблять свою країну, свій народ, героїв, які боронять Україну, і тих, хто загинув, відстоюючи її незалежність.
Наші учні мають певні знання, бо кожен з них  чув про козаків. Але завдяки проведенню цілого ряду заходів, вони ще раз переконалися: унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису