На бібліотечний урок-подорож завітали учні 1, 2 та 4 класів Пляшевського ліцею.

Дата: 12.10.2020 15:10
Кількість переглядів: 1928

9 жовтня у публічно-шкільну бібліотеку-філію с.Пляшева на бібліотечний урок-подорож завітали учні 1, 2 та 4 класів Пляшевського ліцею. Діти з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про книгозбірню, про правила користування бібліотекою та книгами. На заході проведено огляд-презентацію нових книг. Хороших, мудрих, добрих і повчальних книг у бібліотеці багато, але зачарувати, привабити, порекомендувати хотілося книги про найкрасивішу пору року - осінь. Отож, і діти, і бібліотекар читали поезії про осінь, відгадували загадки, весело проводили час.

Школярі дізналися, що книга - мудрий друг і порадник. А для учнів 1 класу ця подорож стала справжнім відкриттям книжкової країни. Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності свідчили про те, що їм дуже сподобалась подорож у книжковий дім.