В публічно – шкільній бібліотеці – філії  с. Рогізне проведено зустріч з воїном АТО

Дата: 12.10.2020 15:06

14 жовтня об’єднало чотири свята : День захисника України, День українського Козацтва,  річницю утворення УПА та Покрови Пресвятої Богородиці.

Напередодні свята   бібліотекарем  публічно – шкільної бібліотеки – філії  с. Рогізне Інною Пограничною  проведено зустріч з воїном АТО – Степанюком Анатолієм, який був призваний по мобілізації 22 квітня 2015 року, а у липні 2016 року повернувся до рідної домівки. Анатолій Володимирович нагороджений медаллю Дорожньо комендантського батальйону 301 ОДКУ.  Анатолій розповів присутнім про тривожні дні проведені на війні, про втрату побратимів і про те , що довелося багато побачити , почути як кулі свистять та  розриваються міни.

Діти продекламували вірші , які передають увесь біль втрат, усю силу духу воїнів.

За таких захисників переповнює гордість, тож нехай на всіх приготовлених долею дорогах їх береже Господь.