День юриста!

Дата: 08.10.2020 09:03

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня юриста. Велика честь і величезна відповідальність бути юристом. Адже саме юристи стоять на варті величності Закону і Справедливості, надійності захисту прав і свобод кожного громадянина, а їх знання, досвід, високі людські та ділові якості забезпечують становлення України як демократичної правової держави. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян. Правильних професійних Вам рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість, ораторський дар, удача та міцне здоров’я завжди будуть з Вами! Сердечно зичу Вам Миру, щастя, здоров’я, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

З повагою,

селищний голова                                                         Віктор ІЩУК