На виконання доручення голови облдержадміністрації від 10.09.2020р №137/01-60/20 з метою забезпечення дотримання на території Демидівської селещної ради вимог Конституції України щодо вільного вираження громадянами своїх поглядів і переконань, публічного та відкритого виборчого процесу, керуючьсь статею 34 Конституції України, статею 54, та частиною 4 статті  Закону України «Про місцеві вибори», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням виконуючих обовязки старости сіл на території селищної ради, згідно рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради №5 від 30 січня 2015 було визначено місця для розміщення наметів, стендів та дошок оголошення на яких будуть розміщенні агітаційні та рекламні матеріали на території Демидівської селищної ради:

1.с. Княгинене, вул. 17 Березня, 42 (біля приміщення старого будинку культури).

2.с. Перекалі, вул.Першотравнева, 21 (біля КДК).

3.с. Ільпибоки, вул. Центральна (біля автобусної зупинки).

4.с. Рогізне, вул. Перемоги, 14б (біля будинку культури).

5.с. Вербень, вул. 19 Березня (біля приміщення будинку культури). Вул. Селянська (біля маназину Надія).

6.с. Товпижин, вул. Польова (біля бар-магазину «Мисливець»).

7.с . Глибока-Долина, вул.Центральна, 39 (біля адмінприміщення).

8. с. Копань, вул. Копанська (біля водонапірної башні).

9. с. Пляшева, вул.І.Богуна, 42 (біля адмінприміщення).

10.с. Острів, вул. Б. Хмельницького (магазин змішаних товарів).

11.с. Солонів, вул. Березина, 26 (навпроти зупинки).

12. смт. Демидівка вул.Миру (біля адмінприміщення), вул. Б.Хмельницького (біля будинку культури).

Це визначені місця реклами, в інших місцях винуватці будуть притягнуті до адміністративної відповідальності