з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2020 09:09

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем працівників освіти! Нехай кожен Ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення,
думки ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Своєю натхненною працею ви робите цей світ гуманнішим, добрішим, сповненим світла, добра, надії.

Бажаю Вам творчих успіхів, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я, злагоди і щастя у сім’ях. Нехай Вам завжди всміхається доля, а на довгих стежинах життєвої ниви завжди супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.

Начальник управління освіти,

культури, туризму, молоді та спорту

Демидівської селищної ради                                                                 Олена ГРИЦЮТА