ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНФОРМУЄ:

30.09.2020 року  в актовому залі Демидівського ВП Дубенського ВП ГУНП  в Рівненській області відбулася робоча зустріч  працівників сектору пробації з дільничним офіцером громади старшим лейтенантом поліції Уяздовським Петром Віталійовичем.

При проведенні зустрічі дотримано соціальну дистанцію та всі карантинні умови пов’язані з COVID -19.

В ході зустрічі обговорювалися питання співпраці служб – перевірці засуджених до покарання не пов’язаного з позбавленням волі спільно за місцем проживання, роботи та навчання, проведення інших спільних профілактичних заходів.

У разі ухилення засудженими від покарання не пов’язаного з позбавленням волі вирішили організовувати спільні заходи по припиненню скоєння правопорушень.

Вирішили не менше ніж один раз в квартал підводити підсумки взаємної роботи.