Інформація про аукціон

Дата: 25.09.2020 16:15

25 вересня 2020 року об 11.00 годині в Будинку культури Демидівської селищної ради відбулися земельні торги:

1. Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі кад. № 5621455300:01:000:1474 площею 0,0150 га в смт. Демидівка по вул. Луцька, 2б Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники.

Стартова річна орендна плата становила 7210,52 грн 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів Новіцького Віталія Андрійовича. Річна орендна плата становитиме 7534,97 грн – 12,53996% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №9). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.