З Всеукраїнським Днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 09:13

Щиро вітаю всіх бібліотекарів із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!

Працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.
Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Міцного всім Вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у Вашій благородній справі!

Начальник управління освіти,

культури, туризму, молоді та спорту

Демидівської селищної ради                                                          Олена ГРИЦЮТА