Фото без опису

Демидівська селищна рада у рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів» оголошує про початок конкурсу дитячих малюнків та фотографій на тему «Бережи природу – розділяй відходи». Мета конкурсу — привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, формуванню екологічної свідомості, популяризації екологічного способу життя.

Роботи приймаються до 23.10.2020 року включно.

Учасниками конкурсу можуть стати діти у загальній віковій категорії (6-18 років) із 4 громад Рівненської області (Бокіймівська, Боремельська, Демидівська ОТГ, Вовковиївська сільська рада).

Конкурс проводиться за двома напрямками художньої творчості – малюнок та фотографія. Конкурсні роботи мають відображати реальні дії, спрямовані на збереження та охорону довкілля: сортування сміття, використання вторсировини в побуті, економія і захист природних ресурсів та енергозбереження, очистка води, ґрунтів та повітря, еко-технології навколо нас.

До участі приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

У листі разом з конкурсною роботою необхідно надати наступну інформацію:

  • назва роботи;
  • прізвище, повне ім’я та вік автора конкурсної роботи;
  • місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу (за наявності);
  • назва навчального закладу, в якому навчається дитина;
  • контактні дані батьків (законних представників) учасника конкурсу.

Роботи приймаються за адресою: 35200, смт Демидівка, вул. Миру, 21, Демидівська селищна рада, на конкурс малюнків а також на е-mail: demydivkainvest@gmail.com у темі листа варто вказати «На конкурс малюнку» або «На конкурс фото».

Після 23.10 усі роботи будуть опубліковані на сайті https://demydivska-gromada.gov.ua

На сторінці у facebook: https://www.facebook.com/demydivska

Хештег: #eco_hromada

Результати конкурсу буде оголошено 30.10.2020

Контакти організаторів:

096-9502788

(03637) 6-18-42

Діяльність проводиться в рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів», що реалізовується Демидівською селищною радою у партнерстві з Бокіймівською, Боремельською та Вовковиївською сільськими радами в рамках щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.