В центральній бібліотеці проведено майстер – клас «Осінні листочки»

Дата: 24.09.2020 16:34

Осінь - це зворушлива пора, коли вся природа уповільнює свій темп, заспокоюється і готується до майбутньої довгої зими. Осінь - тепле бабине літо, затяжні дощі, легкий прохолодний вітер і, звичайно, падаюче осіннє листя.

Щоб запам'ятати неймовірну красу осені, в центральній бібліотеці проведено майстер – клас «Осінні листочки» . Маленькі користувачі разом з бібліотекарями вирізали із кольорового паперу осінні листочки, дощові хмаринки, розповідали свої цікаві історії, які сталися з ними в осінню пору року.

Різнокольорові осінні листочки прикрасили вікно в дитячому відділі. Всі залишилися задоволені своїми роботами.