Урочистості з нагоди Дня рятівника

Дата: 17.09.2020 17:34

17-го вересня в нашій державі відзначається День рятівника - свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу.
Сьогодні відбулися урочистості з нагоди відзначення цього професійного свята.
Привітати працівників ДПРП-1 ДПРЗ-4 Демидівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області завітали: Демидівський селищний голова Віктор Іщук, голова Демидівської районної державної адміністрації Василь Доманський, голова Демидівської районної ради Сергій Радченко, депутат обласної ради Людмила Мулько, секретар Боремельської сільської ради Руслана Стасюк, благочинний Демидівського благочиння  ПЦУ Василь Іваник.  З найщирішими словами привітання та подяки за сумлінну працю звернувся селищний голова Віктор Іщук та Грамотою з нагоди Дня рятівника за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок  у справу цивільного захисту населення нагородив Сергія Савича– командира відділення ДПРП-1 ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України у Рівненській області, старшого прапорщика служби цивільного захисту.