«LET’S DO IT UKRAINE»: Демидівська ОТГ приєдналася до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 17.09.2020 15:12

«LET’S DO IT UKRAINE»: Демидівська ОТГ приєдналася до

Всесвітнього дня прибирання

Задля збереження та відтворення навколишнього природного середовища, Демидівська ОТГ приєдналася до проведення Всесвітнього дня прибирання, ініційованого громадською організацією «LET’S DO IT UKRAINE».

У різних куточках селища та сіл ОТГ жителі об’єднавшись, створили «зелену хвилю» – вийшли на вулиці і дитячі майданчики, у парки і ліски та провели благоустрій територій. Активну участь взяли працівники виконкому селищної ради та комунальних закладів під керівництвом селищного голови Віктора Іщука. Спільними зусиллями навели лад на дитячих майданчиках в смт Демидівка та с. Лішня, прибрали територію довкола Будинку культури, розчистили від чагарників греблю ГЕС в с. Хрінники.

«Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов’язаних з відходами в нашій громаді, а також закликати людей до дій», - коментує селищний голова Віктор Іщук.

За даними Світового банку, люди щодня виробляють понад 2 мільярди тонн сміття, і переважна більшість відходів розкладається дуже довго. Зокрема, поліетилен - до 200 років, пластик – понад 500 років, а їх спалення призводить до викиду важких металів, що руйнують озоновий шар. Ґрунтові води, омиваючи відходи, збирають у собі залізо, ртуть, цинк, свинець, барвники, пестициди, миючі засоби та інші хімікати…

Якщо людство продовжить смітити, до 2030 року потрібно буде ще дві додаткові планети, щоб зберігати сміття. Тож настав час активних змін, закликаємо всіх жителів Демидівської об’єднаної територіальної громади долучитись до акції і прибрати територію біля будинку, присадибну ділянку, частину вулиці чи тротуару. Кожен своїм невеликим внеском творить глобальні зміни!