Фахівцями КУ"Демидівський ІРЦ" було проведено інформативно-методичний семінар

Дата: 14.09.2020 17:11

11.09.2020 року фахівцями КУ"Демидівський ІРЦ" було проведено інформативно-методичний семінар для вчителів та асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах з дітьми з особливими освітніми потребами, а також для відповідальних за ланку інклюзивної освіти в закладі.

На семінарі було вивчено алгоритм прийому дитини в заклад освіти на інклюзивну форму навчання, починаючи із заяви батьків та закінчуючи сьворенням позитивної атмосфери в класі, де навчається дитина з особливими освітніми потребами. Також розглядалися нормативно-правові документи, на які слід опиратися, організовуючи інклюзивне навчання в закладі.

Дякуємо Менько Л. Б., заступнику директора ОЗ Демидівський ліцей за підготовлену презентацію, в якій була висвітлена інформація про документи, які має вести керівник закладу з інклюзивною формою навчання.

Дякуємо Гамків Т. М., соціальному педагогу ОЗ Демидівський ліцей за проведені практичні тематичні психологічні вправи.

Захід відбувся з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог.