На Демидівщині стартував Всеукраїнський олімпійський урок!!!

Дата: 15.09.2020 16:50

На Демидівщині стартував Всеукраїнський олімпійський урок!!!

Всеукраїнський олімпійський урок – це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми і проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах, основною метою якого є навчання та виховання учнів під знаком ідей та принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

15 вересня в ОЗ Хріницький ліцей відбувся олімпійський урок з МАЙСТРОМ СПОРТУ УКРАЇНИ міжнародного класу з таїландського боксу Іваником Миколою Миколайовичом.

Олімпійський урок був змістовним та веселим, тому всі учасники залишилися задоволеними й щасливими. Ми в черговий раз переконалися , що в наших школах навчаються розумні, творчі, сильні, спритні та сміливі учні.

Захід проводився за підтримки КЗ «ЦФЗН «Спорт для всіх» Демидівської селищної ради.

До зустрічі у наступній школі!