Фото без опису

В цей четвер, 17 вересня, о 09.00 год. у Демидівській ОТГ відбудеться Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», який з 2015 року проводить Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine». В межах акції жителі обєднаної територіальної громади долучаться до прибирання вулиць, доріг, дитячих майданчиків, парків.

Велике прибирання проводять задля поліпшення екологічної ситуації України та розвитку волонтерського руху шляхом спільного прагнення до кращого майбутнього.

Визначено дві локації «World Cleanup Day» - гребля ГЕС у селі Хрінники та вул. Млинівська у с. Лішня. Також можна організувати індивідуальні прибирання з друзями, родиною біля своїх будинків.

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки, тому обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Гасло цьогорічної акції - «Побачив? Прибери». Ним організатори закликають долучатись до прибирання вже сьогодні. Для цього потрібно обрати засмічене місце, сфотографувати його до та після прибирання та виставити світлини у соцмережах з хештегами #letsdoitukraine та #worldcleanupday. Зібране сміття потрібно донести до найближчого сміттєвого баку чи пункту прийому вторинної сировини.

Всесвітній день прибирання проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України. До акції долучаються також органи місцевого самоврядування, зокрема Демидівська селищна рада.

Нагадаємо, «Let's Do It Ukraine» — всеукраїнський молодіжний рух, який діє у 24 областях України вже близько років. За цей час рух об'єднав понад 2,5 млн учасників всеукраїнських і локальних проєктів: «Зробимо Україну чистою разом», Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, Всеукраїнського екологічного фестивалю «ЧистоFest» та інших. Організація є частиною міжнародного руху «Let's Do It World», який об'єднав вже 180 країн та понад 20 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети. В 2018 році організацію «Let's Do It World» нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.

Контакти координатора заходу: 067-9587343 (Василь Бурець)

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах www.facebook.com/letsdoitukraineeco, www.instagram.com/letsdoitukraine