День підприємця України: У селищній раді відзначили кращих платників податків

Дата: 04.09.2020 16:01

День підприємця України: У селищній раді відзначили кращих платників податків

У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. З нагоди свята у селищній раді відзначили підприємців, які за підсумками 8 місяців цього року увійшли до числа кращих платників податків.

З прийдешнім святом підприємців привітав селищний голова Віктор Іщук, який від імені громади подякував за внесок у бюджет та активну позицію у творенні об’єднаної територіальної громади.

Подяками селищного голови з нагоди Дня підприємця відзначили Андрія Дишканта, Віктора Храновського, Олександра Мисько.