Заклади освіти Демидівської селищної ради  готові до початку нового 2020/2021 навчального року

Дата: 31.08.2020 17:03

Заклади освіти Демидівської селищної ради

готові до початку нового 2020/2021 навчального року!

Комісією з перевірки готовності закладів освіти Демидівської селищної ради до нового 2020/2021 навчального року було перевірено нормативно-правове, науково-методичне, кадрове та матеріально-технічне забезпечення діяльності закладів освіти.

Особливу увагу комісія звертала на створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я учнів  та вихованців. Комісією відзначено, що в усіх закладах освіти проведено поточні ремонти приміщень і споруд, опалювальних систем, водопровідних та каналізаційних мереж, харчоблоків, їдалень,  впорядковано прилеглі території, спортивні та ігрові майданчики, оновлено навчально-матеріальну базу, створено оптимальні умови для організації освітнього процесу в період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.