Вшановуємо День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата: 29.08.2020 14:42

Згідно з указом Президента України 29 серпня, ми вшановуємо День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.
Отож, сьогодні  очільниками району та громади відбулося покладання квітів до пам’ятного знака «Борцям за волю та незалежність України». Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять героїв-захисників та благочинний Демидівського благочиння ПЦУ Василь Іваник відслужив Поминальну панахиду.

Наші земляки гідні щоби їх пам'ятали. Пишаємося кожним з них, сумуємо за тими, кого уже немає в живих.

Слава Героям! Герої не вмирають!