Заходи із відзначення на території Демидівської селищної ради Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2020 15:09

29 серпня 2020 року

1000 Поминальні заходи та хвилина мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України біля пам’ятного знака «Борцям за волю та незалежність України», що у селища Демидівка.

1930 Урочисте покладання квітів Демидівським селищним головою та членами Молодіжної ради Демидівської селищної ради до пам’ятного знака «Борцям за волю та незалежність України».

2000 Показ патріотичного фільму під відкритим небом, який обрано молоддю Демидівської селищної ради шляхом голосування. Місце проведення: селищний парк смт Демидівка.