З нагоди відзначення державних свят Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в КЗ «Центральна бібліотека» провели цікаві заходи.

Дата: 24.08.2020 13:36

З нагоди відзначення державних свят Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради, проведено заходи :

- В читальній залі оформлено книжкову виставку – огляд «Моя країна - Україна», яка присвячена цій знаковій даті в історії нашої ще такої молодої держави, та відображає складний і тернистий шлях, пройдений нашою Батьківщиною до заповітної мрії – Незалежної України.

- У вікторині «Чи знаєш ти Україну?», діти згадали традиції та звичаї нашого народу, видатних діячів, національні символи держави. Вікторина зацікавила читачів динамічним і яскравим перебігом, викликала пізнавальне заохочення.

- А також провели майстер – клас «Україна синьо – золота». Користувачі з великим захопленням виготовляли квіти з паперу в синьо-жовтих кольорах, а потім сформували з них карту України.