Ліквідація сміттєзвалища по провулку Першотравневому.

Дата: 22.08.2020 13:25

Минулого тижня роботи по ліквідації сміттєзвалища по провулку Першотравневому були виконані у повному обсязі. Допомогу технікою та людськими ресурсами у вирішенні цієї проблеми надало Демидівське ВУЖКГ та Демидівська селищна рада. Вивезли близько 120 тон сміття. Жителі провулку дякують селищному голові Віктору Іщуку за розуміння та реальну допомогу.  Місце, звідки вивезли сміття, засипали піском.

За факт порушення - вивозу сміття у недозволені місця - до порушників буде застосовуватись адміністративне покарання у вигляді штрафу. Нагадуємо, що спалювання сміття є забороненим в багатьох країнах Європи, в тому числі й в Україні. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за спалювання твердих побутових відходів, передбачена відповідальність та накладання штрафу на порушників.

Почнімо берегти довкілля та красу нашої громади вже сьогодні. Почнімо кожен з себе!