Дата: 23.08.2020 14:47

Заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України пройшли у смт Демидівка. У зв’язку з карантинними обмеженнями, довелось відмовитись від повноцінного святкування.

Селищний голова Віктор Іщук разом із заступником голови РДА Петром Шелестом, головою райради Сергієм Радченком та Вовковиївським сільським головою Вячеславом Бондарчуком поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Під звуки гімну підняли державний прапор, цю почесну місію виконали учасник АТО Руслан Савич та переможниця обласної олімпіади з французької мови, учениця Демидівського ліцею Мирослава Вараницька. Після цього відбувся молебень, який відслужили Благочинний Демидівського благочиння ПЦУ Василь Іваник та священнослужитель храму Івана Богослова смт Демидівка Євгеній Іваник.

На завершення, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову незалежної України, розвиток Демидівської громади та з нагоди 29-ї річниці незалежності України селищний голова Віктор Іщук вручив подяки. Їх отримали в.о. старост Василь Рачинський, Володимир Погорілий, Алінтин Ремез, Віталій Майдан, Тетяна Хміль, Марія Гривіцька, працівники селищної ради Оксана Хомяк, Людмила Хоміцька, Олена Сунічук, голова ГО «Сприяння розвитку села» Сергій Щербатюк, депутат селищної ради Софія Ковальчук, священик села Княгинине Олександр Савчук.