З Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2020 09:00

Дорогі  жителі Демидівської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України  та Дня Незалежності України! Це свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Бажаю усім нам бути гідними громадянами нашої незалежної держави.

На жаль, ми змушені святкувати ці дні в складний час пандемії, яка охопила всю планету, але спільними  зусиллями ми зможемо вистояти  та  подолати всі труднощі,  які б не випали на нашу долю.

Головний скарб нашої громади – це Ви, його жителі. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Тож бажаю кожному із Вас  міцного здоров’я, родинного щастя, добра, віри,  злагоди,  благополуччя і сімейного затишку та миру в нашій рідній Україні.

Зі святом!

З повагою,

селищний голова                                                        Віктор ІЩУК