Відбувся аукціон.

Дата: 21.08.2020 17:00

Інформація

21 серпня 2020 року об 11.00 годині в Будинку культури Демидівської селищної ради відбулися земельні торги:

1. Аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кад. № 5621481000:04:000:0944 площею 2,3816 га за межами с. Вербень та с. Товпижин Демидівського району Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, представники організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Катерина Іллівна. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники:

• учасник № 1  ПП «Агро-Експрес-Сервіс» гр. Гогой С.Т;
  • учасник № 2 гр. Башмат Олександр Павлович.

Стартова річна орендна плата була 5106,44 грн 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника № 1  ПП «Агро-Експрес-Сервіс» гр. Гогой С.Т., річна орендна плата становитиме 6025,52 грн 7,07991% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №36). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.