Сьогодні відбулася робоча зустріч активу молодіжної ради при Демидівській селищній раді

Дата: 07.08.2020 16:32

Який формат молодіжної роботи в об’єднаній територіальній громаді найдоречніший?

Як організувати кінопокази і як обрати фільми?

Як впливе карантин на відзначення Дня незалежності?

Ці та інші питання сьогодні у неформальній обстановці обговорили члени молодіжної ради, участь в зустрічі взяли начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Іщук та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Сергій Щербатюк. Зокрема, були представлені пріоритетні напрямки в області молодіжної політики в об’єднаній територіальній громаді та презентовано напрацювання по проєкту «Вільний простір у Демидівській ОТГ», що реалізовується ГО «Сприяння розвитку села».

Вже найближчим часом розпочне роботу кінотеатр під відкритим небом, молодь вирішила провести опитування щодо формату зустрічей і вибору фільмів для показів.