03 серпня святкує День народження Демидівський селищний голова – Іщук Віктор Миколайович!

Дата: 03.08.2020 09:19

03 серпня святкує День народження

Демидівський селищний голова – Іщук Віктор Миколайович!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Демидівської  громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів  та добробуту!

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі завжди надійно захищає Вас, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас  розуміють  рідні люди та підтримують колеги.

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива  праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

І хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи !

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.