Оголошення!

Дата: 29.07.2020 17:12

Замовник та орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Демидівська селищна рада

Процедура громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування  триватиме 15 днів з дати опублікування даного оголошення.

Розроблення документації здійснене відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Зауваження та пропозиції від громадян будуть прийматися в приміщені Демидівської селищної ради за адресою: 35200, Рівненська обл., Демидівський район, смт. Демидівка, вул. Миру,21, тел. 0(3637)6-10-13

З текстом заяви про визначення обсягу  СЕО можна  ознайомитися в приміщенні Демидівської селищної ради  та веб-сайті:

https://rada.info/upload/users_files/04386321/8ae7b6703eb861f1a0ec4a5258a30f71.pdf( ЗАЯВА)

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.