Завершився ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу»

Дата: 10.07.2020 15:59

На днях завершився ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу», організаторами якого були Департамент гуманітарної політики Камянець-Подільської міської ради та Камянець-Подільська ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького. Метою фестивалю-конкурсу є підтримка  та розвиток української національної культури, популяризація національного музичного  інструменту бандура, виявлення талановитої молоді, обмін досвідом роботи викладачів класу бандури мистецьких закладів. Для учениці КЗ «Демидівської дитячої школи мистецтв» Касянчук Наталії та її викладача Краснюк О.Ю. цей конкурс приніс успіх, так як їм вдалося здобути ІІІ місце. Учасників у відповідній  віковій категорії в якій змагалася Наталя було більше сотні, а заявок на конкурс в загальному близько  тисячі.  Сподіваємося, що отриманий досвід дасть ще більше  життєвої енергії, творчої наснаги.