До уваги бджолярів!!!

Дата: 09.07.2020 16:07

Інформуємо, що відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 № 395 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107» власники бджільництва, за наявні від 10 до 300 бджолосімей, мають право на отримання протягом одного бюджетного року спеціальної бюджетної дотації у розмірі 200 грн на бджолосім’ю.

Перелік документів, які необхідно подати:

-копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

-копію рішення про державну реєстрацію потужності;

-копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);

-копію довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

- копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

-довідку, чинну на дату подання заявки, про відкусність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контрулюючі органи , у паперовій або у електронній формі (суб’єкти господарювання);

-копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма-24) на останнгю звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

-довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки їз зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства).

За більш детальнішою інформацією Ви можете звернутись до Тетяни Миколаївни Омельчук за адресою: смт Демидівка, вул. Миру, 21 або за номером телефону (098) 0739295.