7 липня на території Демидівської районної державної адміністрації відбулися урочисті збори з нагоди відправки на строкову військову службу до Збройних Сил України 4 призовників Демидівщини. В заході взяли участь рідні та близькі призовників, Демидівський селищний голова Віктор Іщук, заступник голови Демидівської державної районної адміністрації Петро Шелест, голова Демидіввської районної ради Сергій Радченко, заступник військового комісара Млинівського  ТЦК та СП начальник відділення рекрутінгу та комплектування Олег Менько.

Благословив майбутніх Захисників України на щасливе  проходження військової служби Благочинний Демидівського благочиння ПЦУ Василь Іваник, окропив їх свяченою водою та побажав Божої допомоги у благородній справі служіння своєму народові, а також закликав щоби молитва супроводжувала захисників кожного дня.

Селищний голова Віктор Іщук побажав строковикам легкої і достойної служби, закликав хлопців не забувати рідних і близьких та віддано служити державі.

Вдалої служби побажали заступник голови райдержадміністрації Петро Шелест, голова районної ради Сергій Радченко та заступник військового комісара Млинівського  ТЦК та СП начальник відділення рекрутінгу та комплектування Олег Менько. Батьки та рідні з гордістю та любов’ю благословляли своїх синів та бажали гарної служби.