Вітання з Днем Національної поліції.

Дата: 06.07.2020 10:07

Селищний голова Віктор Іщук привітав поліцейських офіцерів та працівників Національної поліції з професійним святом – Днем Національної поліції.  Вручив грошові винагороди та Грамоти за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю та з нагоди святкування 5-ї річниці Дня Національної поліції України:

• Андрієві Березюку - начальнику сектору превенції Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області – капітану поліції,
  • Марії Довгаюк - дільничому офіцеру поліції Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області – лейтенанту поліції,
  • Тарасові Булику - старшому інспектору - чергового Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області – старшому лейтенанту поліції.

У цей день вітання звучали від голови Демидівської районної державної адміністрації Василя Доманського, голови Демидівської районної ради Сергія Радченка, голови Боремельської сільської ради Віктора Коріня, майора поліції, начальника Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Віталія Майдана.

Виступаючі бажали правоохоронцям високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла та затишку!