Шановні працівники Національної поліції!

Дата: 03.07.2020 12:49

Шановні працівники Національної поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Прийміть щиру подяку за вашу службу – непросту, напружену і необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

З повагою,

селищний голова                                                                            Віктор ІЩУК