Нагородження переможців конкурсу малюнків "Енергозбереження в моєму домі"

Дата: 30.06.2020 15:33

Сьогодні, 30 червня, селищний голова Віктор Іщук привітав Подяками та солодощами переможців конкурсу малюнків "Енергозбереження в моєму домі": Валерію Сіліпіну, Єлизавету Сіліпіну, Вікторію Майдан, Владислава Якимюка, Анастасію Гривіцьку.

Даний конкурс проходив в рамках Днів сталої енергії в Демидівській селищній раді. Серед 14 яскравих і мотивуючих малюнків на тему економії енергії у своєму будинку, було відібрано 5 робіт, які зібрали найбільше вподобань.

Дякуємо всім учасникам за творчий підхід і такі чудові роботи. На переможців чекає захоплююча екскурсія по місцях природньої енергетики на території Демидівської селищної ради.