З Днем молоді!

Дата: 26.06.2020 13:35

Молодість – безцінний дар природи, найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Дуже приємно, що наша молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї.

Тому з нагоди свята бажаю Вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити все те до чого Ви прагнете, будьте соціально активними, вірними своїм переконанням і громадянській позиції. Долаючи життєві труднощі, наполегливо шукайте нові дороги в своєму житті. Зичу Вам добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей та життєвого оптимізму!

З повагою,

селищний голова                                                                               Віктор ІЩУК