З Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2020 11:57

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України! Конституція – одна для всіх. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Розбудова України, а отже, достаток і достойне життя її громадян, залежить лише від нашої щоденної спільної праці.
Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Зі святом вас, дорогі земляки!

З Днем Конституції України!

З повагою,

селищний голова                                                                                     Віктор ІЩУК