Покладання квітів до Дня Конституції України.

Дата: 26.06.2020 10:58

28 червня українці відзначають велике свято - День Конституції України. Найвищий закон утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності і власної держави. Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку держави.

Сьогодні, 26 червня, відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку,  з нагоди 24-ї річниці  Конституції України. У заході взяли участь селищний голова Віктор Іщук, та працівники Демидівської селищної ради. Святкові заходи до Дня Конституції України пройшли з урахуванням карантинних обмежень.

Селищний голова Віктор Миколайович привітав зі святом і вручив Подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня Конституції України головному спеціалісту з питань реєстрації місця проживання громадян апарату виконавчого комітету Демидівської селищної ради Марії Миркевич та директору комунальної організації «Добробут» Демидівської селищної ради Володимирові Козубу.