Шановні державні службовці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби!

Служіння Україні та її народу – це одночасно почесна місія і відповідальна справа, а професія державного службовця – важлива та клопітка праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Бажаю Вам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани, вдячності людей і відповідального обов’язку на благо України та її народу!!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

селищний голова                                                                                   Віктор ІЩУК

Фото без описуЗ нагоди Дня державної служби України Демидівський селищний голова Віктор Іщук привітав голову Демидівської районної державної адміністрації Василя Доманського з професійним святом.