Фото без опису

У рамках відзначення Днів сталої енергії-2020 Демидівська селищна рада оголошує конкурс малюнків на тему енергоефективності. Метою конкурсу є показати, що Демидівська ОТГ – енергоефективна громада та її мешканці прагнуть зменшити споживання енергії у своєму побуті. Участь у ньому можуть взяти діти та учні шкіл з усієї громади. Основною вимогою до малюнка є вміст елементів, пов’язаних з побутом у власному будинку та енергоефективністю. Такими можуть бути зображення альтернативних та відновлювальних джерел енергії, енергоефективних заходів, прикладів заощадження води, електроенергії, природного газу, утеплення будинка тощо.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно сфотографувати чи відсканувати малюнок, розмістити його на власній сторінці або сторінці «Дні сталої енергії в Демидівській ОТГ» (https://www.facebook.com/events/671197743429888) у соціальній мережі Facebook і обов’язково додати хештег #ED_DEM2020. До малюнку варто додати короткий опис, прізвище та ім’я автора із зазначенням кількості повних років. Малюнки варто розмістити до 24 червня включно.

Ті малюнки, які отримають найбільше вподобань (лайків), буде визнано найкращими, а їхніх авторів – відзначено. Оголошення переможців відбудеться 26 червня.