369-та річниця битви під Берестечком

Дата: 21.06.2020 15:11
Кількість переглядів: 1911

Сьогодні, 21 червня, у селі Пляшева на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», відзначили 369-ту річницю битви під Берестечком. Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію та панахиду за упокій загиблих українських козаків і новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України. Богослужіння відбулося просто неба у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах за участю архієреїв та духовенства з усієї України.

Зазвичай тут збирається чимало люду, щоб віддати шану мужнім героям битви під Берестечком, та цього року Козацькі Могили на карантині, тож урочистості пройшли при мінімальній кількості відвідувачів. На вшануванні були присутні народні депутати України: Олександр Аліксійчук, В'ячеслав Рубльов, Дмитро Соломчук, Вадим Струневич, Святослав Юраш, Ростислав Тістик.

Після богослужіння відбулася урочиста хода та покладання квітів до Пам’ятника загиблим козакам.